تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه‌امام‌ و کارکنان‌اخراجی مرکزبهداشتی شرق‌اهواز - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه‌امام‌ و کارکنان‌اخراجی مرکزبهداشتی شرق‌اهواز

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه‌امام‌ و کارکنان‌اخراجی مرکزبهداشتی شرق‌اهواز

تجمع اعتراضی
ایران ـ اجتماعی

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه امام تهران و کارکنان اخراجی مرکز بهداشتی درمانی شرق اهواز

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه امام در تهران

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی فرودگاه در تهران در ارتباط با ندادن مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک بوده است.
شماری از رانندگان تاکسی فرودگاه امام واقع در جنوب تهران، روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، در یک تجمع اعتراضی، اعتراض خود را به نداشتن مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک در یک تجمع مقابل شورای شهر تهران به نمایش گذاشتند. بر اساس این طرح رانندگان تاکسی قادر نیستند که مسافران خود را به مناطق مرکزی تهران ببرند.
یکی از تجمع کنندگان می‌گفت با این طرح ترافیک زندگی‌شان فلج شده و از نان خوردن افتاده‌اند.

تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی مرکز بهداشتی درمانی شرق اهواز

تجمع اعتراضی

در خبر دیگری مطلع شدیم که کارکنان اخراجی مرکز بهداشتی درمانی شرق اهواز صبح روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، برای بازگشت به کار دست به یک تجمع اعتراضی در  مقابل استانداری خوزستان زدند.
یادآوری می‌شود که حدود۶۰ نفر از کارکنان مراکز بهداشت شهرهای ایذه، باوی، حمیدیه، مسجدسلیمان، سوسنگرد، اندیمشک، رامهرمز، اهواز و ماهشهر از روز ۷ فروردین ماه امسال (۱۳۹۷) از کار اخراج شدند و موج بی‌کاری آنها شروع شد. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز این تعدیل‌ها را نتیجه دستور وزارتی دانسته و گفتند که براساس دستور وزارتی، مدیران مراکز بهداشت شهرهای استان خوزستان از کار بی‌کار شده‌اند.

کارکنانی که در مرکز بهداشت شرق اهواز مشغول به کار بوده‌اند، می‌گویند: بعد از نزدیک به سه سال کار کردن، به ما گفتند دیگر به خدمات شما نیازی نداریم؛ حالا نمی‌دانیم به کجا مراجعه و حقوق‌مان را از چه کسی مطالبه کنیم.
اخراج کارکنان مراکز مختلف خدماتی در کشور ما به یک روال تبدیل شده است؛ به گونه‌ای که هر یک از این مراکز بدون هیچ‌گونه حسابرسی و کنترل دولتی، عطف به منافع فردی و یا گروهی خود اقدام به اخراج و بیکار سازی کارکنان خود تحت پوش تعدیل‌سازی می‌کنند. این کار در شرایطی انجام می‌شود که نیروهای اخراجی از کمترین حمایت دولتی برای اشتغال برخوردار نیستند و آنها اینچنین به خیل عظیم بی‌کاران میلیونی در کشور ملحق می‌شوند

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment