ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی دهدشت در میدان جهاد + مجموعه عکس

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی دهدشت در میدان جهاد + مجموعه عکس

رانندگان تاکسی تجمع اعتراضی

ایران – کارگری

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی دهدشت در میدان جهاد

امروز چهارشنبه ۱۲ مهر ماه شمار کثیری از رانندگان تاکسی در دهدشت در اعتراض به عدم برخورد مسئولان ذی ربط با آژانس های بی سیم و مسافربرهای شخصی در سطح شهر، در میدان جهاد این شهر تجمع کردند و خواستار رسیدگی به خواسته هایشان شدند.

جمع کثیری از رانندگان تاکسی در اعتراض به نحوه برخورد دوگانه با تاکسی داران و آژانس های  بی سیم و مسافربرهای شخصی در سطح شهر دهدشت با تجمع در میدان جهاد خواستار رسیدگی به وضعیت شغلی خود شدند.

معترضین با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد رانندگان آژانس های بی سیم فاقد کارت صلاحیت بوده و اکثراٌ از رانندگان جوان و مجرد در این آژانس ها استفاده می شود، خواستار برخورد جدی و رسیدگی سازمان تاکسیرانی و شورای تأمین شهر با این معضل شدند.

یکی دیگر از مسائلی که رانندگان تاکسی به آن اعتراض داشتند، کثرت مسافربرهای شخصی با تابلوهای سیار است.

یکـی از این رانندگان به نام محمد گفت: بیش از ۲۰سال است که در این شهر مشغول به فعالیت هستم و جوانی ام را از دست دادم و شایسته نیست چنین مشکلاتی داشته باشیم و مجبور شویم هر روز اعتراض کنیم،‌ تاکنون چندین بار اعتراض کرده ایم اما گوشی که صدای ما را بشنود وجود ندارد.

یکی دیگر از رانندگان به وجود دو آژانس بیسیم در شهر اشاره کرد و گفت متاسفانه بسیاری از مشکلات ما ناشی از عملکرد این دو آژانس بیسیم است.

رانندگان تاکسی تجمع اعتراضی

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment