ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی بی‌سیمی میبد مقابل ساختمان فرمانداری شهر

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی بی‌سیمی میبد مقابل ساختمان فرمانداری شهر

تجمع رانندگان تاکسی میبد
ایران – اجتماعی

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی بی‌سیمی میبد مقابل ساختمان فرمانداری شهر

 اعتراض تاکسیرانان به ضبط دستگاههای بیسیم آنها توسط شرکت تاکسیرانی

صبح روز یکشنبه۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۶، شماری از رانندگان شاغل در تاکسی بی‌سیم شهر میبد مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس گزارشات یک منبع خبری محلی، حدود ۱۵ روز قبل، تعداد ۲۵ دستگاه بی‌سیم متعلق به رانندگان تاکسی این شهر به بهانه تنظیم فرکانس از رانندگان تاکسی‌های بی‌سیم میبد گرفته شده است.

به گفته یک نفر از تجمع‌کنندگان، رانندگان تاکسی پس از بررسی این موضوع متوجه می‌شوند که بی‌سیم‌ها مشکلی نداشته‌اند. در واقع علت اصلی جمع‌آوری دستگاه بی‌سیم آن‌ها، به نظر می‌رسد که ورود تعدادی بی‌سیم قاچاق به ناوگان تاکسی‌رانی میبد بوده که برای حل این مسئله، اقدام به جمع‌آوری برخی از دستگاه‌های بی‌سیم به صورت تصادفی نموده‌اند.

موضوع جمع آوری بی‌سیم‌ها در حالی پیش آمده که رانندگان برای خرید دستگاه بی‌سیم تاکسی خود، از مدیر شرکت تاکسی بی‌سیم میبد نامه دریافت کرده‌ و از سازمان حمل‌ونقل نیز مجوز داشته‌اند.
حتی به روایتی آن طور که اعلام شده دستگاه بی‌سیم برخی از راننـدگان، بیش از ده سال پیش خریداری شده بوده است.

اکنون این راننـدگان تاکسی که برای خرید دستگاه بی‌سیم، مبلغ یک ‌میلیون و هفتصد هزار تومان پرداخته‌اند، پس از پیگیری مطالباتشان پاسخ قابل توجهی از سوی مسئولان دریافت نکرده‌اند؛ چرا که ابتدا، وعده حل مسئله در مدت چند ساعت و سپس وعده چند روزه به رانندگان داده شد و حتی یکی از مسئولان وعده حضور در جلسه‌ای فوری برای حل مسئله را داده بود که در کمال ناباوری، وعده خود را زیر پا گذاشت و در جلسه‌ای که خود وعده آن را داده بود، شرکت نکرده است.
به این ترتیب با پیش آمدن این موضوع، رانندگانی که دستگاه بی‌سیم تاکسی آن‌ها گرفته شده است در انجام کارشان، با مشکلات زیادی روبرو شده‌اند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment