ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع اعتراضی دانشجویان و کارگران در حمایت از سهیل عربی در مقابل مجلس + فیلم

تجمع اعتراضی دانشجویان و کارگران در حمایت از سهیل عربی در مقابل مجلس + فیلم

تجمع حمایت از سهیل عربی

ایران – یادداشت های شما

تجمع اعتراضی دانشجویان و کارگران در حمایت از سهیل عربی در مقابل مجلس + فیلم

روز دوشنبه ۱۰ مهرماه در پاسخ به فراخوان مادر سهیل عربی خانم فرنگیس تجمع اعتراضی دانشجویان وکارگران درحمایت از سهیل و زندانیان سیاسی در مقابل مجلس برگزار گردید.

مادر سهیل عربی ، زندانی عقیدتی که به جرم وبلاگ نویسی و طرح عقاید خود در فضای مجازی در زندان اوین زندانی و در اعتصاب غذاست، برای دادخواهی خود و فرزندش نامه ای نگاشته و از مردم ایران خواسته بود که او و فرزندش را تنها نگذارند.

این تجمع کنندگان خواستار آزادی سهیل عربی وبلاگ نویس زندانی، رضا شهابی و تمامی زندانیان سیاسی شدند.

آنها در سخنانشان اعتراض خود را به دستگیری معلمان، کارگران و فعالین اجتماعی ابراز کردند. تجمع کنندگان همچنین عکس هایی از زندانیان سیاسی از جمله از سهیل عربی، رضا شهابی، آتنا دائمی در دست داشتند.

تمامی زندانیان سیاسی از جمله سهیل عربی باید فورا و بدون قید و شرط از زندان آزاد شوند.

پس از برگزاری این تجمع در مقابل مجلس که با فراخوان مادر سهیل عربی به اجرا درآمد بود، مادر سهیل عربی از همه کسانی که در این تجمع اعتراضی شرکت کرده بودند و از کسانی که از فرزندش، سهیل حمایت کردند تشکر کرد و گفت که سهیل هم خبر این تجمع را شنیده و خوشحال شده و جان دوباره گرفته است.

مادر در بخشی از درخواست حمایت از فرزندش گفته بود، صدای مظلومیت پسر بی گناه من باشید که در یک قدمی مرگ است من با سه بار سکته قلبی که یک بار جراحی شده دیگر امیدی به زنده ماندن ندارم و تنها آرزوی من در این دنیا این است که پیش از مرگ یک بار دیگر فرزندم را به آغوش بکشم و او را در کنار خانواده اش در کنار همسر و دخترش ببینم.

زندانیان سیاسی باید فورا و بدون قید و شرط از زندان آزاد شوند.

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment