ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تجمع اعتراضی بازنشستگان در شهرهای مختلف + آلبوم عکس

تجمع اعتراضی بازنشستگان در شهرهای مختلف + آلبوم عکس

تجمع اعتراضی بازنشستگان

ایران – بازنشستگان

تجمع اعتراضی بازنشستگان در شهرهای مختلف + آلبوم عکس

تجمع اعتراضی بازنشستگـان مقابل دفتر ریاست جمهوری

صبح سه‌شنبه ۱۸مهرماه ۹۶ بازنشستگان در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل دفتر روحانی تجمع کردند. روی بنرهایی که در دست بازنستگان بود نوشته است: «روحانی… گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جایی نرسد فریاد است » و «معیشت؛ منزلت؛ بیمه کار‌آمد حق مسلم ماست» و «ما از فقر نمی‌نالیم از فرق و تبعیض می‌نالیم» و «افزایش حداقل حقوق به میزان ۴۰۰۰۰۰۰تومان >».

این گروه از بازنشستگان که از استان تهران و البرز راهی ساختمان ریاست جمهوری در خیابان پاستور شده‌اند، خواهان پرداخت به موقع حقوق و هزینه‌های جاری درمانی خود هستند.

آنها در توضیح مطالبات خود می‌گویند: در حال حاضر مستمری شهریور ماه‌مان به تاخیر افتاده و از سال ۹۱ تاکنون نیز بخشی از مطالبات مربوط به اجرای احکام معلق شده حق سرپرستی و حق سختی کارمان پرداخت نشده است.

بازنشستگان صنعت فولاد کشور همچنین خواستار همسان‌سازی مستمری هم‌صنفان پیشکسوت خود هستند که گویا از حدود پنج سال قبل تاکنون نسبت به آن ترتیب اثری داده نشده است.

آنها با یادآوری اینکه برای پرداخت مستمری شهریور ماه بازنشستگان فولاد، سازمان برنامه و بودجه روز ۱۵ ماه جاری نامه‌ای به خزانه دولت در وزارت اقتصاد داریی ارسال کرده‌است؛ افزودند: به‌صورت مشخص در جلسه روز گذشته؛ مدیرکل خزانه با دولت به دلیل مشخص نبودن منابع مالی، نامه ارسالی را به سازمان برنامه و بودجه عودت داده است.

این بازنشستگان می‌گویند: تاکنون پاسخ درست و شفافی در خصوص مشکلات مان به ما داده نشده و ما می‌خواهیم بگوییم با گزارش و نامه‌نگاری کار بازنشستگـان حل نخواهد شد در نتیجه این مراجعات ادامه خواهد یافت.

از قرار معلوم همزمان با تجمع بازنشستگان فولاد در تهران برخی بازنشستگـان شهرستانی این صنعت نیز در مقابل ساختمان استانداری‌های محل سکونت خود دست به اعتراض زده‌اند

شعار بازنشستگـان در تجمع اعتراضی مقابل ساختمان استانداری در شیراز: حقوق ما ریالیست هزینه‌ها دلاریست

تجمع اعتراضی بازنشستگان

صبح سه‌شنبه ۱۸ مهرماه ۹۶ بازنشستگـان در شیراز در اعتراض به وضعیت معیشتی خود مقابل استانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند. روی یکی از دستنوشته‌ها چنین آمده است:« حقوق ما ریالیست هزینه‌ها دلاریست»

تجمع اعتراضی بازنشستگـان اداره مخابرات در بابل

تجمع اعتراضی بازنشستگان

صبح سه‌شنبه ۱۸ مهرماه ۹۶ بازنشستگـان اداره مخابرات در بابل در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات معوقه خود مقابل اداره مخابرات این شهر تجمع کردند

تجمع اعتراضی بازنشستگـان فولاد خوزستان مقابل استانداری اهواز

تجمع اعتراضی بازنشستگان

صبح سه‌شنبه۱۸مهرماه۹۶ بازنشستگـان  فولاد خوزستان برای چندمین بار در راستای مطالبه حقوق و مزایای خود مقابل ساختمان استانداری اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند

مجموعه عکسهای تجمعات اعتراضی بازنشستگـان

تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان تجمع اعتراضی بازنشستگان

تجمع اعتراضی بازنشستگان
تجمع اعتراضی بازنشستگان شیراز
تجمع اعتراضی بازنشستگان
تجمع اعتراضی بازنشستگان بابل
تجمع اعتراضی بازنشستگان
تجمع اعتراضی بازنشستگان اهواز

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment