ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تجمعات مالباختگان مؤسسات دولتی در شهرهای مختلف؛ مجموعه فیلم و کلیپ

تجمعات مالباختگان مؤسسات دولتی در شهرهای مختلف؛ مجموعه فیلم و کلیپ

ایران – مالباختگان 

تجمعات مالباختگان مؤسسات دولتی در شهرهای مختلف؛ مجموعه فیلم و کلیپ

تهران ؛ مالباختگان مؤسسه آرمان مقابل شعبه مرکزی بانک تجارت تجمع اعتراضی برگزار کردند

سه‌شنبه۱۱مهرماه۹۶ مالباختگـان مؤسسه آرمان در تهران در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان توسط توسط این مؤسسه متعلق به سپاه مقابل شعبه مرکزی بانک تجارت تجمع کردند.

در این تجمع یک روحانی به رو کردن دست حسن روحانی در شورای امنیت ملی اقدام کرد و گفت:«در این شورا تصویب کرده‌اند که هیچ خبری از مالباختگـان را در مطبوعات خود نیاورند:« او همچنین افزود:«تمام آنچه که پیش از انتخابات می‌گفتند که پول مردم را خواهند داد و برایش مصوبه صادر کرده‌اند دروغ بود و هیچ پولی به مردم نداده‌اند……».

 

بابل ؛ مالباختگان مؤسسه کاسپین از بابل به جمع متحصنین در تهران پیوستند

در هجدهمین روز تحصن شبانه روزی مالباختگـان مؤسسه کاسپین، ساعت۱۰شب سه‌شنبه ۱۱مهر ماه، جمعی از مالباختگـان مؤسسه کاسپین برای پس گرفتن سپرده‌های به غارت رفته خود توسط این مؤسسه به جمع متحصنین مالباخته که بیش از ۳هفته است مقابل ساختمان قوه قضاییه در بلوار کشاورز تحصن کرده‌اند؛ پیوستند. مالباختگـان تاکید کردند که این تحصن تا تحقق همه خواسته‌های متحصنین ادامه خواهد داشت.

مالباختگـان مؤسسه افضل توس در تهران: حسین حسین شعارشون خیانت افتخارشون

سه‌شنبه۱۱مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه افضل توس در تهران با تجمع مقابل بانک آینده شعبه ۱۵خرداد چهارراه گلوبندک در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان توسط این مؤسسه شعار حسین حسین شعارشون خیانت افتخارشون سردادند. غارت‌شدگان همچنین شعار می‌دادند:«آینده حیا کن پول مارو رها کن» و «سپرده‌های مردم آزاد باید گردد».

بیشتر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment