ایران کارگر > Uncategorized > بیمارستان خمینی کرج با انبوه مشکلات و بلاتکلیفی کارکنانش

بیمارستان خمینی کرج با انبوه مشکلات و بلاتکلیفی کارکنانش

بیمارستان خمینی کرج
ایران – کارگری

بیمارستان خمینی کرج با انبوه مشکلات و بلاتکلیفی کارکنانش

در ارتباط با مشکلات کارکنان بیمارستان خمینی کرج ، مطالبات مزدی بین ۵ الی ۱۰ ماهه کارکنان و عدم رسیدگی و بلاتکلیفی آنها  ، نایب رییس شورای اسلامی کار این بیمارستان گفت: مسئولان می‌گویند استان البرز دچار کمبود در حوزه مراکز خدمات درمانی است؛ اما کسی به وضعیت این بیمارستان توجهی نمی‌کند. مطالبات مزدی بین ۵ الی ۱۰ ماه کارکنان بیمارستان، بلاتکلیفی مجموعه بیمارستان و عضویت یک یا دو نفر از منتخبین کارکنان در هیئت امنای بیمارستان، ازجمله مطالبات ما است.

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان خمینی کرج در رابطه با آخرین وضعیت مطالبات کارکنان این بیمارستان گفت: «طی تجمعات اخیرمان در مقابل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان البرز و استانداری البرز، پاسخ روشنی در باب مطالباتمان دریافت نکردیم.» طاهری در ادامه افزود: «در اخبار فعالیت‌های استانی، گفته می‌شود هزاران کار انجام شده، اما یک مرتبه نامی از این بیمارستان نمی‌برند. طی یک‌سال اخیر که درگیر اعتراضات بوده‌ایم هنوز موفق به دیدار استاندار نشده‌ایم.»

طاهری، نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان خمینی کرج ادامه داد: «مسئولان و مقامات شهری و استانی، توجه درخوری به موضوع و مشکلات این بیمارستان و کارکنان آن نداشته‌اند و موجب ناامیدی ما از آنها شده‌اند. تعداد نامه‌هایی که برای پیگیری مطالبات‌مان به مقامات مختلف داده‌ایم، شاید بالغ بر صد‌تا بشود.»

قاسم طاهری تصریح کرد: «مرتبا مسئولان استان می‌گویند استان البرز دچار کمبود در حوزه مراکز خدمات درمانی است اما کسی به وضعیت این بیمارستان توجهی نمی‌کند. گفتنی است این بیمارستان بزرگ و مجهز، دارای ۲۵۰ تخت است اما در شرایط کنونی، ضریب اشغال تخت‌های آن، ۱۰ است. قیمت تجهیزات و وسایل بیمارستان را اگر با نرخ کنونی ارز محاسبه کنید، به قیمت‌ بسیار بالای نجومی می‌رسید. اما در شرایط بلاتکلیفی کنونی بیمارستان، این تجهیزات در حال خاک خوردن هستند.»

او با بیان اینکه عده‌ای به دنبال بهره‌برداری از شرایط موجود هستند و چشم طمع به این بیمارستان بزرگ و تجهیزات آن دارند، اظهار داشت: «این بیمارستان این قابلیت را دارد که بدون هیچگونه وابستگی به نهاد و یا ارگانی خاص و به اتکای به درآمدهای خود، فعالیت خود را انجام دهد.»

وی در رابطه با مطالبات کارکنان بیمارستان خمینی کرج گفت: «مطالبات مزدی بین ۵ الی ۱۰ ماه کارکنان بیمارستان و بلاتکلیفی آنها و مجموعه بیمارستان و عضویت یک یا دو نفر از منتخبین کارکنان در هیئت امنای بیمارستان، ازجمله مسائلی است که انتظار داریم پیگیری شوند.»

بیشتر بخوانید: تجمع پرسنل بیمارستان خمینی کرج در اعتراض به عدم تسویه مطالبات مزدی‌شان

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment