ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > به آتش کشیدن شهردار توسط یک کارگر محروم اخراجی شهرداری

به آتش کشیدن شهردار توسط یک کارگر محروم اخراجی شهرداری

خودروی شهردار
ایران – کارگری

به آتش کشیدن شهردار توسط یک کارگر محروم اخراجی شهرداری

فرماندار شهرستان منوجان محمد حجتی پور روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، در گفت وگو با خبرگزاریها گفت: صبح روز چهارشنبه یکی از کارگران شهرداری نودژ به دلیل اخراجش با بطری بنزین به سمت ماشین شهردار منوجان حمله ور شده و پس از پاشیدن بنزین به ماشین و شهردار اقدام به آتش زدن ماشین کرد.

بر اساس گزارشات رسیده، روز چهار‌شنبه ۲۳ اسفند ماه، یک کارگر به جان آمده شهرداری نودژ از بخش‌های منوجان در استان کرمان در اعتراض به اخراج خود اقدام به آتش زدن شهردار شهر کرد.
رییس شورای شهر نودژ گفت: هنگامی که شهردار نودژ از منزل به محل کارش رفته بود یکی از کارگران این شهرداری با یک بطری ۲ لیتری بنزین به سر و صورت شهردار که در خودرو نشسته بود می پاشد و بلافاصله کبریت را روشن می کند.
او در ادامه می‌افزاید : شـهردار اقدام به پیاده شدن از خودرو می کند که با ممانعت کارگر روبرو می‌شود، سپس این کارگر بلافاصله کبریت دومی رو به سمت شهـردار پرتاب می کند که لباس شهـردار آتش می گیرد و شهـردار از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی می شود که به بیمارستان منوجان اعزام و از آنجا به علت شدت سوختگی به بندرعباس اعزام می شود.
هم اکنون شهـردار در بیمارستان بندرعباس در قسمت سوانح سوختی بستری می باشد. میزان سوختگی شهردار ۳۵ الی ۴۰درصد اعلام شده است.
شورای شهر می‌گوید، این کارگر پس از این اقدام صحنه را ترک کرده و دستگاه قضاییه به دنبال وی می‌باشد.

شهرستان منوجان با وسعتی معادل هفت هزار و ۵۰۰ کیلومتر که در فاصله ۴۳۰ کیلومتری جنوب مرکز کرمان قرار دارد.
این شهرستان از جنوب و غرب با شهرستان‌های رودان استان هرمزگان و از شمال و شرق با شهرستان کهنوج همسایه است.

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment