ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > به آتش کشیدن خودروها و اقدام به خودکشی یک کارگر اخراجی شرکت بهشهر

به آتش کشیدن خودروها و اقدام به خودکشی یک کارگر اخراجی شرکت بهشهر

خودکشی
ایران – کارگری

به آتش کشیدن خودروها و اقدام به خودکشی یک کارگر اخراجی شرکت بهشهر

یکی از کارگران سابق شرکت بهشهر سعی داشت با پایین انداختن خود از ارتفاع طبقه ششم اقدام به خودکشی کند.

صبح روز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه، یکی از کارگران سابق شرکت بهشهر در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، با رفتن به ارتفاع طبقه ششم ساختمان این شرکت اقدام به خودکشی کرد.
فرد مذکور که دارای چند سال سابقه کار در بخش حراست شرکت بهشهر را داشت، حدودا دو سال پیش  از کار اخراج شده بود.

رئیس کانون شورای اسلامی جنوب غرب تهران علیرضا فتحی، با تایید این خبر گفت: کارگر سابق شرکت بهشهر بسیار نگران وضعیت شغلی خود بود. او حدودا دو سال پیش از واحد حراست شرکت بهشهر اخراج شده بود.
وی در ادامه گفت: کارگر مذکور حوالی ساعت ۳ بامداد امروز وارد محل کار سابق خود شده و ضمن به آتش کشیدن چند خودرو در پارکینگ، با رفتن به پشت بام ساختمان ۶ طبقه شرکت قصد خودکشی داشت که با ورود به موقع عوامل امدادگران نجات پیدا می‌کند.

علیرضا فتحی با اشاره به فشار روانی ناشی از بیکاری و مشکلات خانوادگی که بر کارگر سابق شرکت بهشهر  وارد آمده، گفت: اقدام به خودکشی و آتش زدن چند خودرو از سوی این کارگر در نتیجه مشکلاتی است که وی طی این مدت با آنها درگیر بوده است.
به گفته فتحی او همچنین سعی داشته با رفع اتهام خود، به کار سابق خود باز گردد که این امکان برای وی فراهم نشده بود.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران در مورد آتش سوزی ۴ دستگاه خودرو لوکس در پارکینگ یک شرکت، گفت: ساعت ۳:۰۳ بامداد روز ۱۴ فروردین پس از اعلام حریق یک ساختمان شرکتی-اداری در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج بلافاصله سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری و عوامل کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به محل اعزام شدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment