ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > انفجار تانکر گاز در شهرک صنعتی نظرآباد با یک کشته و دو مجروح

انفجار تانکر گاز در شهرک صنعتی نظرآباد با یک کشته و دو مجروح

انفجار تانکر گاز
ایران – کارگری

انفجار تانکر گاز در شهرک صنعتی نظرآباد با یک کشته و دو مجروح

انفجار تانکر گاز در شهرک صنعتی نظرآباد، حادثه آفرید. بنا به گزارش دریافتی از استان البرز، وقوع انفجاری در یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر شده است. رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز، با اشاره به انفجار تانکر گاز در نظرآباد، گفت: «این حادثه که در یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی نظرآباد رخ داد، ساعت ۱۶:۲۴ بعد از ظهر جمعه ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ به مرکز اورژانس البرز خبر داده شد.»

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز افزود: « متأسفانه آقای ۳۹ ساله‌ای که به شدت دچار آسیب و قطع عضو شده بود در همان دقایق اولیه وقوع حادثه جان خود را از دست داد. او ادامه داد: دو نفر دیگر که آقا و در سنین ۳۶ و ۴۳ سال بودند توسط آمبولانس‌های اعزامی و ضمن دریافت خدمات درمانی پیش‌بیمارستانی به بیمارستان منتقل شدند.»

از سوی دیگر معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور، حسن نوری نیز از انفجار یک تانکر گاز و جان باختن و مجروح شدن تعدادی کارگر، خبر داد. « حسن نوری » در ارتباط با جزئیات این حادثه گفته است که انفجار تانکر گاز حوالی ساعت ۱۶:۲۴ روز جمعه ۲۶ مردادماه در شهرک صنعتی نظر آباد استان البرز، اتفاق افتاده است.

لازم به ذکر است که میزان مرگ و میر در ایران ، جراحت و نقص عضو در محیط‌های کار از حد استانداردهای معمول فراتر رفته است. دلیل اصلی آمار بالای تلفات در ایران، نبود کمترین امکانات ایمنی در کار برای کارگران ذکر شده است که مستمرا از کارگران زحمتکش تلفات می‌گیرد. آمار مندرج در رسانه‌ها موید این گفته است. به همین جهت است که ایران را در زمینه حوادث کارگری و تلفات ناشی از نبود الزامات ایمنی کار، رکورددار معرفی کرده‌اند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment