ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > انتقال فرشید تاجمیری ، دانشجوی دانشکده فنی همدان به محل نامعلوم

انتقال فرشید تاجمیری ، دانشجوی دانشکده فنی همدان به محل نامعلوم

فرشید تاجمیری انتقال به محل نامعلوم
ایران – اجتماعی

انتقال فرشید تاجمیری ، دانشجوی دانشکده فنی همدان به محل نامعلوم

دانشجوی دانشکده فنی همدان فرشید تاجمیری ، که درتاریخ ۹ دی‌ماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود علیرغم انتقال از بازداشتگاه نهاد امنیتی به زندان مرکزی همدان مجددا جهت”بازجویی تکمیلی“ به محل نامعلومی منتقل شد.

با وجود پیگیریهای خانواده فرشید تاجمیری برای کسب اطلاع از وضعیت فرزندشان اطلاع خاصی از سرنوشت او و جزییات پرونده این دانشجو به دست نیامده است.
فرشید تاجمیری که در تاریخ ۹ دی‌ماه بازداشت و پس از حدود ۲۰ روز به زندان منتقل شده بود تنها یک روز بعد از تماس کوتاهی که با خانواده اش داشت مجددا توسط نیروهای امنیتی از زندان به مکان نامعلومی منتقل شده است.

به گزارش یک منبع آگاه: ” فرشید پس از ۲۰ روز بازداشت تنها یکبار اجازه یافته با خانواده‌اش تماس بگیرد، آنهم هفته آخر دیماه بوده است.
در همین تماس کوتاه فرشید بود که خانواده فرشید تاجمیری از شرایط دشوار او در زندان و وخامت جسمی اش مطلع شدند. “
در ادامه گزارش چنین آمده: ”با پیگیری های مکرر، خانواده فرشید مطلع شدند که او روز ۳۰ دیماه یعنی کمتر از دو روز پس از انتقال به بند عمومی زندان مجددا توسط نیرو های امنیتی جهت تکمیل مراحل بازجویی به مکان نامعلومی منتقل شده است. “

با وجود استمرار پیگیری های خانواده و نزدیکان آقای فرشید تاجمیری ، تلاش آنان به نتیجه نرسیده و تا کنون از دلایل بازداشت و سرنوشت این شهروند اطلاعی حاصل نشده است.
فرشید تاجمیری دانشجوی ۱۸ ساله دانشکده فنی همدان است وی در روز ۹ دی‌ماه سال جاری بدلیل شرکت در اعترضات دی‌ماه، توسط نیرو های امنیتی بازداشت شد.

اخبار منتشر شده در مورد تفهیم اتهامات جدی مانند «محاربه» و «افساد فی‌الارض» به تعداد زیادی از بازداشت‌شده‌گان اعتراضات خیابانی دی‌ماه در همدان تداوم نگهداری این دانشجو در بازداشت موجب نگرانی شدید خانواده‌ و دوستان وی شده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment