ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > افتخار می‌کنم جان‌فدای رهبر نباشم و جان‌فدای مردم باشم؛ اعمال فشار بر خانواده مصطفی دهباشی مجموعه کلیپ

افتخار می‌کنم جان‌فدای رهبر نباشم و جان‌فدای مردم باشم؛ اعمال فشار بر خانواده مصطفی دهباشی مجموعه کلیپ

ایران ـ کارگری

افتخار می کنم جان فدای مردم باشم ؛ اعمال فشار بر خانواده مصطفی دهباشی مجموعه کلیپ

در جریان تظاهرات سراسری موجی از سوزاندن کارتهای بسیج از طرف بسیجی‌های سابق که در طرف مردم و خواسته‌های برحق مردم قرار گرفته بودند بوجود آمد.
آقای مصطفی دهباشی نیز جزو اولین نفراتی بود که علیرغم اینکه جانباز جنگ ایران و عراق بوده و برادرش هم در جنگ جان باخته بود، کارت بسیج خود را در مقابل دوربین آتش زد و اعلام پیوستگی به خواست عمومی مردم یعنی آزادی ایران نمود.
از آن تاریخ دستگاههای امنیتی خانواده آقای مصطفی دهباشی را تحت فشار قرار دادند و آنطور که خودش عنوان می‌کند برایش حکم حبس تعلیقی هم صادر شده است.


این روش شناخته شده قضائیه جمهوری اسلامی برای خاموش ساختن هر ندای حق طلبانه در میهن است. آقای دهباشی در واکنش به این فشارها و حکم حبس مجددأ در صحبتهای ویدئویی که در فضای مجازی منتشر گردیده است کل نظام و عملکرد سپاه و نیروی انتظامی را زیر سؤال می‌برد و از همه گذشته خود اعلام برائت کرده و درود می‌فرستد به مردم ایران. صحبتهایی بسیار تکان دهنده که در عین حال نشاندهنده اوج کینه توزی ارگانهای نظام حتی نسبت به نفراتی است که به هرحال  مقامات نظام بر شانه‌های آنها  و رنج و مصیبت ‌آنها سوار شده و به این پست ها رسیده اند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment