ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اعدام زانیار و لقمان مرادی در سحرگاه شنبه ۱۷ شهریور ـ فوری

اعدام زانیار و لقمان مرادی در سحرگاه شنبه ۱۷ شهریور ـ فوری

اعدام زانیار و لقمان مرادی
ایران ـ اجتماعی

اعدام زانیار و لقمان مرادی در سحرگاه شنبه ۱۷ شهریور ـ فوری

اعدام زانیار و لقمان مرادی لکه ننگ دیگری بر دامان سراپا آلوده جمهوری اسلامی. گزارشات رسیده حاکی است که در سحرگاه امروز شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ علاوه بر رامین حسین پناهی، زندانیان سیاسی زانیار و لقمان مرادی نیز بدست جلادان نظام جمهوری اسلامی اعدام شدند. به این ترتیب جمهوری اسلامی برگ جدیدی از سبعیت ضدانسانی خود را در پیشگاه همه وجدانهای بیدار بشری به نمایش گذاشت.

طی هفته های اخیر سازمانهای مختلف مدافع حقوق بشر و شخصیتهای مختلف در سرتاسر جهان از نظام جمهوری اسلامی خواستار متوقف کردن حکم اعدام این دو جوان شدند .

همچنین مادر زانیار به دفعات در کلیپهایی تکان‌دهنده، خواستار توقف اعدام فرزندش شد؛ اما افسوس و دریغ که در فرهنگ جمهوری اسلامی نشانی از انسان و انسانیت  به چشم نمی خورد. هر چه هست سبعیت و وحشیگری است و خون و خونریزی.

یادآوری می‌شود که روز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ پدر زانیار، اقبال مرادی نیز توسط مأموران جمهوری اسلامی در منطقه پنجوین عراق ترور شد و به قتل رسید. مادر زانیار، داغدار از مرگ همسر ، در پیامی دردمندانه گفت که مرا بیش از این داغدار نکنید و داغ فرزند را هم بر دلم منشانید.

دست‌اندرکاران سایت ایران کارگر بنوبه خود این جنایت وحشیانه را محکوم کرده و مراتب تسلیت خود را صمیمانه به مادر داغدیده زانیار و همه خانواده و فامیل زانیار و همچنین خانواده حسین‌پناهی ابراز می‌دارند و برای همگی صبر و بردباری آرزو می‌کنند. بدون شک انتقام همه این خونها را از جانیان حاکم بر میهنمان خواهیم گرفت.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment