ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه‌ها در شهرهای مختلف – مجموعه کلیپ

اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه‌ها در شهرهای مختلف – مجموعه کلیپ

ایران – اجتماعی

اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه‌ها در شهرهای مختلف – مجموعه کلیپ

اعتصاب کامیونداران که از ابتدای خرداد ‍۱۳۹۷ در اعتراض به دستمزد پایین و هزینه‌های بالای سروی پ نگهداری کامیونها و وضعیت اسفبار معیشتی کامیونداران و خانواده‌هایشان، بصورت گسترده آغاز شد علیرغم گذشت بیش از ۳ ماه هنوز جریان دارد. در مرداد ماه ۱۳۹۷ نیز کامیونداران شریف و زحمتکش بدلیل نرسیدن به خواسته‌هایشان، برای دور دوم دست از کار کشیده و از حمل بار خودداری کردند

از روز شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ کامیونداران که کماکان خواسته‌هایشان از طرف دولت بدون جواب مانده و در وضعیت بد معیشتی بسر می‌برند مجددأ در شهرهای مختلف دست به اعتصاب زده‌اند. توجه شما را به خبرهایی که از اعتصاب کامیونداران در برخی شهرها بدستمان رسیده جلب می‌کنیم.

شاهپور اصفهان: اعتصاب و تجمع اعتراضي رانندگان و پارك كاميونها در پايانه شاهپور

صبح روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ رانندگان کامیون در پایانه شاهپور در اصفهان در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و گران بودن قطعات یدکی دست به اعتصاب و تجمع زده و کامیون های خودشان را در متوقف کردند.

تهران: اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه تهران

روز شنبه ۱۰شهریور۹۷ پایانه تهران به دلیل اعتصاب کامیونداران در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و گرانی وسایل یدکی بسیار خلوت بود.

زرین شهر: تجمع اعتراضي رانندگان و پارك كاميونها

صبح روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ رانندگان کامیون در زرین شهر در محل پایانه با پارک کامیون های خودشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این اعتصاب و تجمع در اعتراض به حل نشدن مشکل رانندگان زحمتکش از سوی ارگانهای مسئول  می‌باشد.

زنجان: اعتصاب و تجمع کامیونداران در پایانه زنجان

روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ کامیونداران اعتصابی در پایانه زنجان علیرغم دخالت های لباس شخصی های امنیتی، تجمع اعتراضی خودشان را برگزار کردند.

سرپل ذهاب: اعتصاب کامیونداران

روز شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ رانندگان کامیون در سرپل ذهاب در اعتراض به پایین بودن کرایه ها و حل نشدن مشکلات رانندگان از سوی دولت، اعتصاب کرده و کامیون های خودشان را در پارکینگ متوقف کردند.

سمنان: اعتصاب کامیونداران و پارک کامیون ها در برابر پایانه شهر

روز یکشنبه ۱۱شهریور۹۷ همزمان با سایر شهرها، کامیونداران اعتصابی در سمنان نیز در برابر پایانه این شهر تجمع کرده و کامیونهای خودشان را در مقابل پایانه شهر سمنان متوقف کردند.

اعتصاب تانكرهاي سوخت در پالايشگاه اصفهان

روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ تانكرهاي نفت و سوخت اصفهان دراعتراض به وضعيت معيشتي خودشان برای دومین روز به اعتصاب خودشان ادامه دادند.

تانکرهای نفت و سوخت اصفهان از عصر روز شنبه 10 شهریور اعتصاب كرده و از انتقال سوخت خوداري كرده اند مقامات در پالايشگاه اصفهان براي اينكه دچار مشكل نشوند، تانكرهاي خط سبز دولتي را وارد کرده تا سوخت را منتقل كنند. ولي رانندگان تانكر مانع كار تانكرهاي خط سبز دولتي شدند و لاستيك هاي آنها را پنچر کردند. صبح روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ نیز هنوز سوختي منتقل نشده است و رانندگان در اعتصاب بودند .

اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه‌ها در شهرهای مختلف
اعتصاب کامیونداران و خلوت بودن پایانه‌ها در شهرهای مختلف

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment