ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > سومین روز اعتصاب و تجمع کارگران مجتمع پتروشیمی گچساران

سومین روز اعتصاب و تجمع کارگران مجتمع پتروشیمی گچساران

اعتصاب کارگران پبروشیمی گچساران
ایران – کارگری

سومین روز اعتصاب و تجمع کارگران مجتمع پتروشیمی گچساران

چهارشنبه ۹ اسفند ماه برای سومین روز متوالی، کارگران پتروشیمی گچساران(شرکت لیموچی)  به اعتصاب وتجمعشان مقابل درب ورودی این مجتمع دراعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق ادامه دادند.

یک کارگر مجتمع پتروشیمی گچساران گفت: متاسفانه مسئولان شرکت به جای پاسخگویی و رفع مشکلات کارگران، ۵ نفر از کارگران را نیز در لیست سیاه قرار داده‌اند و حق ورود به مجتمع پتروشیمی را به آنها نمی دهند درحالی که آنها تنها خواستار دریافت مطالبات قانونی و به حق خود بودند.

کارگران مجتمع پتروشیمی گچساران ۲روز گذشته نیز تجمع اعتراضی مشابهی را جلوی درب ورودی مجتمع برپا کرده بودند که با بی توجهی مسئولین، روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه نیز ادامه پیدا کرده و هنوز کارگران پاسخ قانع کننده‌ای از سوی مسئولین امر دریافت نکرده اند.

طبق این گزارش، جمعی از کارگران (شرکت لیموچی) مجتمع پتروشیمی گچساران در این زمینه گفتند که روز چهار شنبه  ۹ اسفند ماه، برای سومین روز پیاپی، مقابل درب ورودی این مجتمع دست به اعتراض زده اند.

در رابطه با مطالبات این کارگران یکی از آنها بصورت مشخص می گوید: در شرکت لیموچی حدود ۸۰ نفر مشغول کارند که این کارگران حقوق و مطالباتشان از آبان ماه امسال تاکنون پرداخت نشده است.

کارگر دیگری افزود: متاسفانه مسئولان شرکت به جای پاسخگویی و رفع مشکلات کارگران، ۵ نفر از کارگران را نیز درلیست سیاه قرارداده اند و حق ورود به مجتمع پتروشیمی را به آنها نمی دهند درحالی که آنها تنها خواستار دریافت مطالبات قانونی و به حق خود بودند.

کارگر دیگری تصریح کرد: کارگران معترض از دو روز گذشته تاکنون تلاش کرده‌اند تا به نشانه اعتراض، کاری انجام ندهند در همین حال تجمع اعتراضی کارگران به روز سوم رسیده است و هنوز کارگران پاسخ قانع کننده ای از سوی متولیان امر دریافت نکرده اند.

یک کارگر دیگر می‌گوید: کارگران زیادی در مجتمع پتروشیمی مشغول به کار هستند برخی مدیران شرکت با حضور در جمع معترضین وعده رسیدگی به خواسته های کارگران را درهفته‌ها و بلکه ماه‌های آینده داده‌اند واز کارگران خواسته اند به اعتراضات خود تا بررسی این موضوع خاتمه دهند که باید گفت این همان وعده سرخرمن مسئولان به کارگران است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment