اعتصاب کارگران شهرداری کوت‌عبدالله + مجموعه عکس - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > اعتصاب کارگران شهرداری کوت‌عبدالله + مجموعه عکس

اعتصاب کارگران شهرداری کوت‌عبدالله + مجموعه عکس

اعتصاب کوت کارگران

ایران – کارگری

اعتصاب کارگران شهرداری کوت‌عبدالله

روز پنجشنبه ۳۰ شهریورماه ۹۶ برای دوازدهمین روز اعتصاب کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری کوت عبدالله در شهرستان کارون از استان خوزستان کماکان ادامه دارد و موجب انباشته شدن زباله و طغیان فاضلاب در سطح شهر شده است.

بنابه گزارش یک منبع محلی بیش از 5۵ روز است که زباله‌ها در سطح شهر جمع‌آوری نمی‌شود، بسیاری از مناطق کوت عبدالله چند روزی است که با زباله‌های انباشته سر می‌کنند، که تبعات بدی برای محیط‌ زیست و بهداشت عمومی در پی دارد. و مسئولين هيچ توجهي به خواستهاي بر حق كارگران ندارند.

علاوه بر تلنبار شدن و تجمع زباله ها معضل طغیان فاضلاب ها نیز اضافه شده است و شاهد سرازیر شدن فاضلاب در کوچه و خیابان های مرکز شهر کوت عبدالله هستیم.

خیابان های زیادی در شهر کوت عبدالله با معضل آبگرفتگی معابر و سرازیر شدن فاضلاب ها در سطح خیابان ها مواجه هستند، سخت تر آنکه این فاضلاب ها در برخی نقاط به منازل مسکونی برگشت می خورد و بوی متعفن و عوارض بهداشتی آن وارد حریم خانه های مردم کوت عبدالله هم می شود.

پرویز سامری رئیس شورای شهر کوت عبدالله به تجمع دوباره کارگران شهرداری کوت عبدالله

اشاره کرد و گفت: تجمع امروز کارگران شهرداری مربوط به کارگران فضای سبز است که 20 الی 26 نفر از آنها حقوق نگرفتند.

وی عنوان کرد: معضل تجمع زباله در حال پیگیری است و نیروی انتظامی و فرمانداری وارد این قضیه شد که شهرداری و پیمانکار را به دلیل عدم جمع آوری زباله جریمه خواهند کرد و آنها را موظف می کنند تا زباله ها را جمع آوری کنند.

پرویز سامری با بیان اینکه پیمانکاران فضای سبز و خدمات شهری عوض نمی شوند، گفت:

آقای نجف پور پیمانکار خدمات شهری در مناقصه برنده شد و قرارداد آن تحت بررسی است و می خواهیم قرارداد 6 ماه با آن ببندیم که قرارداد آن هنوز تصویب نشده است.

اعتصاب کوت کارگران اعتصاب کوت کارگران اعتصاب کوت کارگران اعتصاب کوت کارگران اعتصاب کوت کارگران

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment