ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > اعتصاب کارگران فولاد اهواز در هفتمین روز مقابل استانداری خوزستان ۷اسفند+ کلیپ

اعتصاب کارگران فولاد اهواز در هفتمین روز مقابل استانداری خوزستان ۷اسفند+ کلیپ

اعتصاب کارگران فولاد اهواز
ایران – کارگری

اعتصاب و تجمع کارگران فولاد اهواز در هفتمین روز در مقابل استانداری خوزستان دوشنبه ۷  اسفند  + کلیپ

تجمع و اعتصاب روزانه کارگران گروه ملی فولاد اهواز در مقابل استانداری خوزستان برای  پرداخت حقوق‌های معوقه آذر، دی، بهمن و همچنین تعیین تکلیف پرداخت حقوق اسفندماه، عیدی و پاداش، پرداخت معوقات بیمه تامین اجتماعی، برقراری بیمه تکمیلی پرسنل و ساماندهی و برقراری مجدد سرویسهای ایاب و ذهاب ادامه دارد.

براساس گزارشات رسیده، کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز امروز دوشنبه ۷ اسفند ماه در حالی وارد هفتمین روز اعتصاب خود شدند که  در اعتراض به بی توجهی کارفرما به خواستهایشان، از اوایل صبح در مقابل استانداری خوزستان با شعار :

عزا عزاست امروز، گروه ملی صاحب عزاست امروز – هرگز ندیده ملتی اینهمه بی عدالتی، فریاد حق طلبی سر دادند.

کارگران با این شعارها نه تنها کارفرمای گروه ملی فولاد، بلکه بی مسئولیتی اداره کنندگان کشور را در پاسخگویی و حل مطالباتشان به چالش کشیدند.

در ادامه این گزارش آمده است که موسوی، مالک شرکت روز گذشته در اقدامی تفرقه افکنانه و توهین آمیز که خشم بیشتر کارگران را موجب شد اقدام به پرداخت حقوق آذرماه کارگران زیردیپلم نمود. لازم به ذکر است در این مجتمع بزرگ فولاد با چهار هزار کارگر، فقط ۶۳ کارگر زیر دیپلم مشغول بکار هستند.

در پی هفت روز اعتصاب و تجمع اعتراضی از سوی کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز، افکار عمومی این شهر بشدت معترض به بی‌تفاوتی مسئولین استانداری و کشوری به اعتراضات این کارگران و شرایط مصیبت باری هستند که کارفرمای این شرکت به آنان تحمیل کرده است.

« ایران کارگر» ضمن حمایت از خواست‌های برحق کارگران زحمتکش گروه ملی صنعتی فولاد اهواز، بی‌تفاوتی و پاسخگو نبودن مسئولین این بخش تولیدی را در قبال خواست کارگران محکوم می‌کند و خواهان رسیدگی فوری به خواستهای کارگران گروه ملی  صنعتی فولاد اهواز و پرداخت حقوقهای معوقه آنان است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment