ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > اعتصاب مجدد اتوبوسرانان بروجرد در اعتراض به عدم واریز مبالغ بلیت الکترونیکی

اعتصاب مجدد اتوبوسرانان بروجرد در اعتراض به عدم واریز مبالغ بلیت الکترونیکی

اتوبوسرانان
ایران – کارگری

تجمع و اعتصاب مجدد اتوبوسرانان بروجرد در اعتراض به عدم واریز مبالغ بلیت الکترونیکی

روز سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، جمعی از اتوبوسرانان بخش خصوصی اتوبوسرانی بروجرد در اعتراض به عدم واریز مبالغ بلیت الکترونیکی دست از کار کشیده و اتوبوس هایشان را درحاشیه بلوار بهشت این شهر پارک کردند.
براساس گزارشات رسیده، این رانندگان بیان کردند: پول های دستگاه کارتخوان نصب شده در اتوبوس های شرکت واحد بخش خصوصی به طور مستقیم به حساب آنها واریز نمی شود لذا همواره از سازمان اتوبوس رانی شهرداری بروجرد طلب دارند.

در همین رابطه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: اتوبوسرانان معترض مربوط به بخش خصوصی شرکت واحد هستند که از حدود چهار ماه پیش تاکنون هزینه بلیت خود را از شهرداری بروجرد دریافت نکرده اند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری احمد گودرزیان افزود: اتوبوس های بخش خصوصی مجهز به دستگاه کارت خوان بلیت هستند و وجه کرایه ای که از مسافرین دریافت می‌کنند به حساب شهرداری واریز می شود.

وی با اشاره به اینکه این اتوبوسرانان دومین بار درسال جاری است که به نشانه اعتراض به پرداخت نشدن وجه بلیت ها توسط شهرداری در یکی از خیابان های شهر تجمع می کنند.
احمد گودرزیان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد اظهارکرد: با توجه به پیگیری های انجام شده مشکل اتوبوسرانان بخش خصوصی بزودی مرتفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید : روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ نیز جمعی از رانندگان بخش خصوصی اتوبوسرانی بروجرد با پارک اتوبوس های خود در خیابان بهشت این شهر خواستار تسریع در پرداخت حقوق معوقه، واریز شدن مستقیم مبالغ بلیط ها به حساب خود و ساماندهی وضعیت خطوط مسافربری شدند
رانندگان با تعطیل کردن خطوط واحد اتوبوسرانی عنوان نمودند: پول های دستگاه کارتخوان نصب شده در اتوبوس های شرکت واحد بخش خصوصی به طور مستقیم به حساب آنها واریز نمی شود لذا همواره از سازمان اتوبوس رانی طلب دارند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment