ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > اعتراض کارگران بازنشسته کیان تایر در دومین روز و پیام یکی از کارگران

اعتراض کارگران بازنشسته کیان تایر در دومین روز و پیام یکی از کارگران

اعتراض کارگران بازنشسته کیان تایر
ایران ـ کارگری

اعتراض کارگران بازنشسته کیان تایر در دومین روز و پیام یکی از کارگران

نمایندگان کارگران بازنشسته کارخانه کیان تایر عصر روز سه‌شنبه ۳بهمن ۹۶پس از برگزاری دومین تجمع خود مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت، با نمایندگان این وزارتخانه، مدیریت کارخانه و نمایندگان هیات حمایت از صنایع، جلسه داشتند.

در این تجمع که از ساعت ۱۴ تا حوالی ساعت ۱۷ طول کشید، حدود ۱۰۰ بازنشسته کارخانه کیان تایر به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند.
یک نفر از نمایندگان بازنشستگان حاضر در این جلسه گفت: مشکل این است که تا به حال هر میزان کمکی که به کارخانه شد، سهم مطالبات بازنشستگان در آن دیده نشد و نتیجه این شد که حالا ۶ ماه است سنوات خود را که به صورت قسطی پرداخت می‌شود، دریافت نکرده‌ایم. از این رو مصر هستیم هر کمکی که به گردش نقدی کارخانه می‌شود، اولویت آن حل مشکلات بازنشستگان باشد.

مشکلات کارگران بازنشسته کیان تایر در سال جاری بارها آنها را به تجمع مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت کشانده است.
در ادامه این خبر توجه خوانندگان را به پیام یکی از کارگران بازنشسته کیان تایر خطاب به همکارانش که در کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران درج شده است، جلب می‌کنیم:

دوستان عزیز و همکاران گرامی! همه ما بازنشستگان کیان تایر یک پیکر واحد و دارای هدفی مشترک هستیم و دوشادوش هم برای احقاق حقمان تلاش می‌کنیم. نمایندگان عزیز و منتخب ما هم در تلاش هستند تا با بهترین شکلی مسیر رسیدن ما به خواست‌هایمان را هموارتر کنند.

پیگیری مطالبات سنواتی ما  چندین سال است ادامه دارد و مشکلی است که تاکنون با  بی توجهی مسئولین و تجمعات بی برنامه‌ای که انجام داده‌ایم راه به جایی نبرده است. اما تجمعات اخیرمان با همدلی زیادی که بین دوستان برقرار شد توانسته است مسیر دستیابی به مطالباتمان را هموارتر کند. طوریکه تاکنون مسئولین مربوطه از سوی ما این چنین تحت فشار قرار نگرفته بودند. خواهش میکنم با توجه به اعتمادی که به نماینده‌های منتخب‌مان داریم، اجازه دهید پیگیری آنان روال خود را طی کند. بدیهی است در چنین صورتی، چنانچه مسئولین همچنان به بی توجهی های خود نسبت به خواست‌های ما ادامه دهند ما  نیز جدی‌تر و متحدتر در گردهمائی‌های آتی شرکت خواهیم کرد. دادن دلگرمی از سوی ما به نماینده‌هایمان، آنان را مصمم‌تر و پر انرژی‌تر در پیگیریهایشان خواهد کرد و انشاءالله که به نتیجه مطلوبی دست خواهیم یافت.

به لطف حق و اتحاد و همبستگی‌مان.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment