اعتراض و هوکردن سخنرانی روحانی توسط مردم خشمگین سرپل ذهاب + فیلم - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اعتراض و هوکردن سخنرانی روحانی توسط مردم خشمگین سرپل ذهاب + فیلم

اعتراض و هوکردن سخنرانی روحانی توسط مردم خشمگین سرپل ذهاب + فیلم

ایران – اجتماعی

اعتراض و هوکردن سخنرانی روحانی توسط مردم خشمگین سرپل ذهاب + فیلم

امروز سه‌شنبه ۲۳آبان ۹۶ بعد از ۴۸ ساعت از وقوع زلزله فاجعه بار در مناطق غرب کشور روحانی  برای استفاده تبلیغاتی به منطقه زلزله‌زده سرپل‌ذهاب سفر کرد اما بطور غیر منتظره با خشم و اعتراض زلزله‌زدگان، مواجه شد.
بنا به گزارشات دریافتی هنگامی که روحانی تلاش کرد با درغگویی آشکار و برخلاف واقعیت، از کمک امداد گران دولتی، ارتش، سپاه و بسیجی اسم ببرد، مردم داغدار و مصیبت دیده که طی دو روز اخیر بی‌عملی و ناکارآمدی ارگانهای دولتی را به چشم دیده و از نرسیدن کمکها به خشم آمده‌اند، صدای اعتراض خود را بلند کرده و دروغهای آشکار و تبلیغاتی روحانی را با هو کردن و اعتراض خودشان رسوا کردند..

چنانکه در کلیپ مشاهده می‌شود روحانی از ترس خشم مردم حتی از خودرو پیاده نشد و از داخل خودرو سخنرانی می‌کرد و جرأت بیرون آمدن و رفتن به داخل جمعیت را نداشت.

روحانی فکر می‌کند  به مردمی که تمام این ۴۸ ساعت را در صحنه بوده‌اند و در آرزوی کمترین وسایل و تجهیزات برای بیرون کشیدن پیکرهای جان با ختگان بسر می بردند و نهایتأ هم با دست خالی اقدام به بیرون کشیدن جنازه ها کرده اند در روز روشن و به شیوه همیشگی دروغ گفت و با چند لبخند ناکارآمدی تمام دستگاه دولتی را سر هم بندی کرد. غافل از اینکه این مردم خودشان در صحنه بوده و میران کمک و حضور هر ارگانی را در صحنه دیده‌اند. آنها دیده اند که درست دوهفته قبل در ۷ آبان و برای ممانعت از تجمع مردمی در پاسارگاد چگونه خیل موتورسواران یگانهای ویژه، یگانهای زرهی، هلی کوپترها و انبوه خودروها و انواغ تجهیزات در کمترین زمان بسیج شده بودند و چگونه مانع از تردد مردم حتی در مسیرهای کوهستانی می شدند. و حالا می‌پرسند پس آنهمه نیرو و خودرو و انواع تجهیزات چه شد؟ و چرا به کمک زلزله زدگان نمی‌شنابند؟ قطعأ که نه روحانی و نه هیچ مقام دیگری جز سکوت جوابی برای مردم خشمگین ندارند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment