اعتراض لیدر تماشاگران تبریزی به ضرب و شتم وحشیانه تماشاگران توسط نیروی انتظامی - کلیپ ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اعتراض لیدر تماشاگران تبریزی به ضرب و شتم وحشیانه تماشاگران توسط نیروی انتظامی – کلیپ

اعتراض لیدر تماشاگران تبریزی به ضرب و شتم وحشیانه تماشاگران توسط نیروی انتظامی – کلیپ

ایران – اجتماعی

اعتراض لیدر تماشاگران تبریزی به ضرب و شتم وحشیانه تماشاگران توسط نیروی انتظامی – کلیپ

جمعه ۱۹مردادماه: در این کلیپ اعتراض لیدر هواداران تراکتورسازی تبریز به برخورد وحشیانه نیروی انتظامی و افشای دادن محل نامناسب به شکل مغرضانه به تماشاچیان که بهانه را برای ضرب و شتم آنان فراهم کرد و باعث شد که دهها نفر مجروح و مضروب شده و به بیمارستان منتقل شدند. در این کلیپ او از روابط نزدیک و دوستانه تماشاچیان تهرانی و تبریزی می گوید و علت درگیری را نیروی انتظامی می داند . . .

تهران جمعه ۱۹ مرداد ، جوانان تماشاچی و طرفداران تیمهای تراکتورسازی تبریز و استقلال تهـران در ورزشگاه آزادی شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند و در برخی قسمتهای ورزشگاه با نیروی انتظامی و نیروی ویژه که در ورزشگاه و اطراف آن مستقر شده اند درگیر شدند.

لازم به یادآوری است روز پنجشنبه ۱۸مرداد ۱۳۹۷ نیز در جریان مسابقه بین پرسپولیس و استقلال اهواز ؛ بین مردم و تماشاگران با نیروهای انتظامی و یگانهای ضدشورش درگیریهایی رخ داد. در جریان این درگیریها یکانهای ضدشورش بر اثر تهاجم جوانان مجروح شدند و نیروهای سرکوبگر مجبور به وارد کردن آمبولانس برای انتقال ماموران مجروح از ورزشگاه شدند در این درگیریها دهها تن از جوانان طرفدار هردو تیم مجروح شده بودند .

بیشتر

اعتراض لیدر تماشاچیان

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment