ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > ۲۴ روز تجمع و اعتراض رانندگان شرکت واحد پروژه سپیدار ۲ و ۳

۲۴ روز تجمع و اعتراض رانندگان شرکت واحد پروژه سپیدار ۲ و ۳

سپروژه سپیدار
ایران – کارگری

۲۴ روز تجمع و  اعتراض رانندگان شرکت واحد پروژه سپیدار ۲ و ۳

روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه،  رانندگان شرکت واحد عضو پروژه سپیدار ۲ و ۳ تعاونی مسکن، در اعتراض به واگذار نشدن مسکن های این پروژه مقابل شهرداری و شورای شهر تهران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

این بیست و چهارمین روز است که رانندگان شرکت واحد عضو پروژه سپیدار ۲ و ۳ دست به تجمع و اعتراض می‌زنند.

این تجمع‌کنندگان از اعضای تعاونی مسکن کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی هستند و خواهان رسیدگی مسئولان شهرداری تهران و اعضای شورای شهر نسبت به مشکل‌شان شدند.

بر اساس تصاویر و فیلم های منتشر شده، رانندگان پلاکاردهایی به همراه داشتند که شعارهایی بروی آنها نوشته بود که از بی کفایتی مدیریت و شهردار تهران سخن میگفت.

باید یادآوری کنیم که پروژه های سپیدار ۲ و ۳ با ۲۷۰ عضو از سال ۸۹ استارت خورد و قرار بود ۴ بلوک این پروژه ظرف ۳۶ ماه تکمیل و تحویل صاحبان آن داده شود. ولی بعد از گذشت ۵ سال از زمان مشخص شده، این پروژه همچنان پایان نیافته است و واحدی به کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران عضو این پروژه تحویل داده نشده است.

بنا به اظهارات این کارگران، پروژه‌های مسکونی سپیدار ۲ و ۳، طبق قرارداد می‌بایست تا پایان سال 91 تحویل داده می‌شد؛ اما با گذشت حدود ۵ سال از این موعد، هنوز این پروژه نیمه‌کاره باقی مانده است.
آنان با طرح اینکه سالها با امید خانه‌دارشدن به سر بردیم؛ می‌گویند: تاکنون بارها به مسئولان و مقامات مختلف رجوع کرده‌ایم؛ بارها نامه‌نگاری و رایزنی کرده‌ایم و چند باری نیز تجمع اعتراضی برگزار کردیم؛ اما هیچ پاسخ روشنی دریافت نکرده‌ایم.

عوامل مدیریت و تعاونی در پاسخ به اعتراض این کارگران در رابطه با پروژه‌های مسکونی سپیدار ۲ و ۳ مرتبا از نبود بودجه و اعتبار سخن میگویند در صورتی که رانندگان تقریبا پول۶۰ تا ۷۰ در صد ساخت آنرا پرداخت کرده اند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment