استمرار تحصن خانواده بازداشت‌شدگان تظاهرات سراسری مقابل زندان دستگرد اصفهان - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > استمرار تحصن خانواده بازداشت‌شدگان تظاهرات سراسری مقابل زندان دستگرد اصفهان

استمرار تحصن خانواده بازداشت‌شدگان تظاهرات سراسری مقابل زندان دستگرد اصفهان

تحصن زندان دستگرد اصفهان
ایران – اجتماعی 

استمرار تحصن خانواده بازداشت‌شدگان مقابل زندان دستگرد اصفهان

به قلم محمدرضا سرفراز

خانواده دستگیر شدگان تظاهرات سراسری مقابل زندان دستگرد اصفهان تحصن خود را ادامه می‌دهند. این تحصن که از روز دوشنبه ۱۸ دیماه شروع شده است تاکنون ادامه دارد. خانواده زندانیان هیچ جواب مشخصی از وضعیت فرزاندانشان نمی‌گیرند. و در نگرانی بسیار زیادی به سر می‌برند.

خانواده زندانیان برای پیروزی در این تحصن و تجمع بایستی به پیگیری و اعتراض با پایداری هر چه بیشتر ادامه دهند و حتما به تحقق خواهد رسید، آنها نباید این مکان را هرگز ترک کنند و باید تا آزادی دستگیر شدگان به این تحصن ادامه بدهند! باید به این تجمع اضافه شود.

علت و رمز پیروزی در آزاد شدن چهارتن از دراویش در این بود که خانواده آنها جلوی اوین ایستادند و گفتند تا وقتی که فرزندانشان آزاد نشوند کنار نخواهند کشید، حتی در مرحله بعد همین خانواده‌ها عنوان کردند که می‌خواهند آنها هم به زندان بروند و وارد زندان بشوند. در این مسیر نباید از خود هیچ ضعفی نشان داد برعکس باید عزم راسخ خود را بخوبی بارز کرد تا همگان بفهمند که این تجمع و تحصن تا آزادی همه بازداشت‌شدگان ادامه خواهد یافت.

باید خانواده های دستگیر شدگان در مقابل همه زندانها تجمع کنند. فرزندان ایران زمین در دهان گرگ قرار دارند اجازه ندهیم آنها را ببلعد!

اگرچه ماموران حکومت برخوردهای تحقیرآمیز و توهین آمیزی با خانواده ها میکنند اما نباید این مکان تا تعیین تکلیف و آزادی جوانان قیامی ترک شود.

این در حالی است که در تهران نیز از روز ۱۴ دی ماه ۹۶، تجمع وتحصن و اعتراض خانواده های دستگیر شدگان در اعتراض به بازداشت جوانان شرکت کننده در تظاهرات سراسری شروع شده است و هر روز نفرات زیادی را به خود جذب می‌کند.

روز سه‌شنبه ۱۹ دی ماه ۹۶، ایستادگی و مقاومت خانواده ها باعث آزادی ۸ تن از دستگیر شدگان شد.

علیرغم اینکه گاها این تجمعات با حمله نیروهای امنیتی برای متفرق کردن آنها، مواجه می‌شد،‌ ولی با ایستادگی و مقاومت خانواده های زندانیان این تجمع استمرار پیدا کرد.

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment