ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > استعفا نامه دسته جمعی پرسنل اداره آموزش و پرورش آغاجاری + سند

استعفا نامه دسته جمعی پرسنل اداره آموزش و پرورش آغاجاری + سند

استغفا نامه جمعی کارکانان
ایران – اجتماعی

استعفا نامه دسته جمعی پرسنل اداره آموزش و پرورش آغاجاری + سند

براساس گزارشات رسیده، استعفا نامه دسته جمعی پرسنل اداره آموزش و پرورش آغاجاری روز شنبه ۷ بهمن‌ماه ۹۶ به اداره آموزش و پرورش داده شد.

طبق این استعفا نامه دسته جمعی همه پرسنل و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات ۳ماه اضافه کاری در سال۹۵ و ۶ماه اضافه کاری در سال۹۶ به صورت دسته‌جمعی استعفا دادند.

در تشریح مشکل به‌ وجود آمده، مدیر روابط عمومی استان خوزستان گفت: ما در این رابطه تنها منبع خبری خود را آموزش و پرورش شهر آغاجاری

می‌دانیم و بحث استعفای ۱۸ نفر از کارکنان را از فضای مجازی مطلع شدیم و نمی‌توانیم صحت یا عدم صحت خبر را تایید کنیم.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان در واکنش به انتشار این خبر از قول محمدتقی زاده، مدیرکل آموزش و پرورش این استان گفت: پرداخت حقوق کارکنان آموزش و پرورش به‌صورت ملی انجام می‌شود و ماجرای تاخیر پرداخت محدود به شهر آغاجاری نبوده است.

او از قول تقی‌زاده، مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان اعلام کرد: بنابر رایزنی‌های صورت گرفته طی ۱۰ روز آینده قرار است بخش زیادی از معوقات حقوقی و اضافه حقوق پرداخت ‌نشده کارکنان آموزش و پرورش استان پرداخت شود.

متن استعفا نامه به شرح زیر میباشد:

استغفا نامه جمعی کارکانان
استغفا نامه جمعی کارکانان

به مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان
موضوع استعفا
با سلام و دعای خیر
احتراما به استحضار میرسداند پرسنل این اداره که اسامی آنها در ذیل میباشد به علت عدم پرداخت مطالبات از جمله سه  ماه اضافه کار سال ۹۵ و شش ماه اضافه کار سال ۹۶ به صورت دسته جمعی استعفای خود را اعلام میداریم لطفا با این استعفا موافقت نمایید!

اسامی ۱۸ تن از پرسنل آموزش و پرورش با امضای تک به تک آنها

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment