ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > از دست رفتن زندگی یکی دیگر از مصدومین حادثه انفجار گاز اهواز

از دست رفتن زندگی یکی دیگر از مصدومین حادثه انفجار گاز اهواز

حادثه انفجار
ایران – کارگری

از دست رفتن زندگی یکی دیگر از مصدومین حادثه انفجار گاز اهواز

یکی دیگر از کارگران مصدوم حادثه انفجار اهواز در روز ۲۳بهمن ماه به اسم محمد کریم محمدی از اهلی روستای (سقوره تفی) روز جمعه چهارم اسفند ماه، جان باخت.

در خبرهای قبلی آمده بود که : شامگاه دوشنبه بیست و سوم بهمن ‌ماه، بر اثر انفجار کپسول گاز در اهواز ۸ کارگر کرد اهل مریوان و سروآباد قربانی شدند. یک تن از قربانیان جان باخت و دو نفر دیگر بە علت شدت جراحات بە بیمارستانی در تهران انتقال یافتند.

این هشت کارگر کرد اهل روستاهای ” دویسه“ از توابع مریوان و”دیور“ از توابع سروآباد هستند. اسامی این هشت کارگر عبارتند از:

عطا داراشی ٣٨ ساله ، زانیار داردان ٢٣ ساله، عدنان سعیدی ٢٤ ساله، نریمان داردان ١٩ ساله، محمد کریم، آریز برادر محمد کریم،عبدالرحمن کریمی و محمد یوسفی.

روز سه شنبه بیست وچهارم بهمن ماه،یک کارگرمصدوم این حادثه عطا داراشی ٣٨ ساله اهل روستای “دیور” از توابع سروآباد،جانش را ازدست داده بود. و حالا خبر رسید که کارگر زحمتکش دیگری بنام محمدکریم محمدی که بشدت مصدوم شده بود پس از چند روز جان باخت.

‌معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از مصدوم‌شدن ۹ کارگردر حادثه انفجار گاز در یک شرکت غذایی در اهواز خبر داده بود.

صادق سلامت ‌معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان، گفت: حوالی ساعت ۲۰:۳۰ روز     ۲۳ بهمن ماه حادثه انفجار گاز در طبقه فوقانی یک شرکت غذایی واقع در میدان سه راهی تپه (میدان چهار اسب) به سمت برومی به جمعیت هلال احمر اطلاع رسانی شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از رهاسازی توسط نیروهای فوریت‌های پزشکی و جمعیت هلال احمر به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز و دیگر مراکز درمانی انتقال یافتند.

‌وی در خصوص علت وقوع این حادثه عنوان کرد: این حادثه به علت انفجار پیک نیک گاز در یک اتاق در طبقه فوقانی این شرکت رخ داد و تمام مصدومان این حادثه از کارگران شرکت بودند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment