ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > ادامه اعتصاب در نیشکر هفت تپه و شکست تلاشهای فرماندار ، ۷شهریور – مجموعه کلیپ

ادامه اعتصاب در نیشکر هفت تپه و شکست تلاشهای فرماندار ، ۷شهریور – مجموعه کلیپ

ایران – اجتماعی

ادامه اعتصاب در نیشکر هفت تپه و شکست تلاشهای فرماندار ، ۷شهریور – مجموعه کلیپ

علیرغم حضور فرماندار در شرکت و دادن وعده و وعید، اعتصاب در نیشکر هفت تپه همچنان ادامه یافت و اعلام کرده اند تا تحقق خواستهایشان دست از اعتصاب نخواهند کشید.

بنا برگزارشهای دریافتی، امروز حوالی ساعت ۱۰ صبح بدنبال حضور فرماندار شوش در جمع کارگران و تکرار وعده هایی مشابه وعده هایی که در اعتصاب آذر ماه سوی فرماندار به کارگران داده بود، کارگران اعتصابی بشدت او را مورد اعتراض قرار داده و اقدام به هو کردن وی نمودند.

لازم به یادآوری است که فرماندار شوش طی اعتصاب آذر ماه سال گذشته ی کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در جمع آنان اعلام کرده بود اگر وعده هایش برای پرداخت مطالبات کارگران محقق نشود کت و شلوارش را خواهد فروخت. اما با گذشت ۹ ماه از آن تاریخ، نه تنها هیچیک از وعده های او عملی نشد بلکه وی امروز با کت و شلوار در جمع کارگران حاضر و تلاش کرد با وعده هایی مشابه اذر ماه سال گذشته، آنان را راضی به پایان اعتصاب کند.

بنا بر اظهار کارگران شرکت نیشکر هفت تپه طی دوازده روزی که آنان دست به اعتصاب زده اند پارازیت بالایی در محل شرکت با هدف پایین آوردن سرعت اینترنت و جلو گیری از آپلود فیلم و عکس رها میشود و علاوه بر آن در موارد متعددی که کارگران در صدد تماس با ادمینهای کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران بوده اند پیامی به شرح زیر بر روی صفحه هایشان ظاهر میشود: “ببخشید،شما در حال حاضر فقط میتوانید به مخاطبین خود پیام بفرستید”


اعتصاب در هفت تپه

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment