ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > اخبار تجمع اعتراضی کارگران در شهرهای مختلف

اخبار تجمع اعتراضی کارگران در شهرهای مختلف

تجمع اعتراضی کارگران
ایران- کارگری

اخبار تجمع اعتراضی کارگران در شهرهای مختلف

تجمع کارگران شهرداری خرمشهر به علت پرداخت نشدن حقوق

روز سه شنبه ۷۶ آذر ماه، کارگران شهرداری خرمشهر دراعتراض به پرداخت نشدن ۵ ماه حقوق مقابل شهرداری خرمشهر تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواهان پرداخت حقوق معوقه خود شدند.

تجمع اعتراضی کارکنان تاکسی‌های بی‌سیم در زرند

‌روز سه‌شنبه ۷ آذرماه۹۶ جمعی کارکنان تاکسی‌های بی‌سیم در زرند در اعتراض به وضعیت شغلی خود مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند. آنها خیابان مقابل فرمانداری را با پارک ماشین‌های خود در عرض خیابان؛ مسدود کردند.

عدم پرداخت دستمزد کارگران نمایشگاه مطبوعات و وعده‌های سرخرمن کارفرما

تجمع اعتراضی کارگران

با  گذشت نزدیک به یک ماه از پایان کار سی‌ودومین نمایشگاه مطبوعات هیچ‌کدام از ۲۶ کارگر کوهدشتی که برای کار به تهران آورده شده بودند و در زیرزمین مصلی اسکان داده شده بودند هنوز دستمزد خود را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاریها، بعد از گذشت نزدیک به یک ماه از اتمام کار سی‌و‌دومین نمایشگاه مطبوعات ، هیچ‌کدام از ۲۶ کارگر کوهدشتی که برای کار خدماتی نمایشگاه توسط پیمانکار استخدام شده‌بودند موفق به دریافت دستمزد خود نشده‌اند.

مسلم یکی از ۲۶ کارگر کوهدشتی که همراه دیگر هم همشهری‌هایش برای کار موقت به نمایشگاه مطبوعات در تهران آمده بود، در تماسی که با خبرگزاری ایلنا گرفت از عدم واریز دستمزدش خبر داد. وی گفت: قرار بود بعد از گذشت یک هفته پول ما را پرداخت کنند ولی با گذشت نزدیک به یک ماه هنوز هیچ واریزی نداشته‌ایم.

او ادامه داد: اگر به این پول احتیاجی نداشتم هیچ وقت به تهران نمی‌آمدم. با وجود اینکه کارفرما وضعیت ما را می‌داند ولی هیچ اهمیتی به ما نمی‌دهد. تماس هم که می‌گیریم وعده سر خرمن می‌دهد.

این کارگر کوهدشتی اضافه کرد: طی آخرین اطلاعی که به ما دادند قرار بود به هر نفر ۶۰۰ هزار تومان بپردازند.

اعتراض آتش نشانان درمشهد

تجمع آتش‌نشانان

روز سه شنبه ۷ آذر ۹۶ سه‌شنبه ۷ آذر جمعی از آتش‌نشانان مشهد در اعتراض به بلاتکلیفی خود در بخش خصوصی مقابل شهرداری تجمع کردند. معترضین چندین بنر به همراه خود داشتند که در آنها خواستار رسیدگی به وضع خود شدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment