ایران کارگر > هنر > درود بر غیرت ایرانی!موسیقی خیابانی و اجرای ترانه برای کمک به زلزله زدگان؛ کلیپ

درود بر غیرت ایرانی!موسیقی خیابانی و اجرای ترانه برای کمک به زلزله زدگان؛ کلیپ

ایران – اجتماعی – زلزله

درود بر غیرت و همت ایرانی! موسیقی خیابانی و اجرای ترانه برای کمک به زلزله زدگان؛ کلیپ

این گروه موسیقی خیابانی قرار است با پولی که با اجرای ترانه از مردم جمع آوری کرده برای زلزله‌ زدگان سرپل‌ذهاب و کرمانشاه کمک برساند
این جنگ امام حسین است و تاریخ تکرار شده .اسمها فقط عوض شده …

انگار یک داستان همیشگی در حال تکرار شدن است؛ اینکه عده‌ای از مسئولان جمع شوند، جلسه بگذارند و برای روز‌های حادثه به فکر چاره باشند. اما باز هم وقتی که اتفاقی می‌افتد، صد‌ها مشکل و سوءمدیریت بروز می‌کند و در آخر هم هر کس تقصیر را بر گردن دیگری می‌اندازد! و در پایان این داستان تکراری هم مشخص نمی‌شود که اصلا دلیل برگزاری جلسات و تصمیمات مسئولان چه بوده است؟!
اما این چیزی که مشخص شد، این است که در حادثه زلزله کرمانشاه چه مرکز مدیریت بحران کشور وجود داشت و چه وجود نداشت، تفاوتی در شرایط زلزله زدگان کرمانشاه ایجاد نمی‌شد زیرا که عمده کارها بدست  خود مردم  که آستین‌هایشان را برای کمک به هموطنانشان بالا زده‌اند انجام شده است.

در حالی که مسئولان دولتی می‌گویند امدادرسانی در مناطق زلزله‌زده غرب ایران با شدت و قوت در حال انجام است. اما نمایندگان مجلس از نارضایتی مردم خبر می‌دهند. یک نماینده مجلس نیز آمار کشته‌شدگان را دوبرابر آمار رسمی عنوان کرده است.

علیرغم اینکه چهار روز از وقوع زلزله ۷،۳ ریشتری در استان کرمانشاه می گذرد و با وجود تاکید دولت بر “ادامه عملیات امدادرسانی با قوت، اما کمک‌رسانی به افراد زلزله‌زده، با نارضایتی مردم روبرو شده است.

نماینده کرمانشاه در مجلس احمد صفری، روز چهارشنبه ۲۴ آبان در مصاحبه‌ خود گفت به برخی روستاها “هیچ کمکی نرسیده‌است”. او همچنین گفته: « اینجا قیامت است و ریشه اساسی مشکلات هم نبود مدیریت بحران است. »

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment