ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > آخرین مجموعه کلیپ از تظاهرات مالباختگان در شهرهای مختلف

آخرین مجموعه کلیپ از تظاهرات مالباختگان در شهرهای مختلف

مالباختگان تجمع

ایران – مالباختگان

بلوار کشاورز؛ مالباختگان مؤسسه کاسپین در آستانه ۱ماهگی تحصن خود به تجمع و اعتراض ادامه دادند


جمعه۲۱مهرماه۹۶ مالباختگان متحصن مؤسسه کاسپین که در آستانه ۱ماهگی تحصن شبانه روزی خود قرار دارند بی‌وقفه به تجمع اعتراضی روزانه خود ادامه می‌دهند.

مالباختگـان کاسپین در بیست و هفتمین روز تحصن خود با تجمع در بلوار کشاورز و درحالیکه نیروهای انتظامی مقابل سپرده‌گذاران صف کشیده بودند با سر دادن شعار«دولت تدبیر و امید ملت ازت خیری ندید» و «کاسپین دزدی کرده دولت حمایت کرده» به دولت روحانی اعتراض کردند که در جهت بازگرداندن سپرده‌های آنها هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد. مالباختگان خواستار پس گرفتن سپرد‌ه‌های خود توسط این مؤسسه وابسته به سپاه پاسداران هستند.

جمعه شب مالباختگـان  متحصن مؤسسه آرمان و پدیده تجمع شبانه برگزار کردند


جمعه شبه۲۱مهرماه۹۶ مالباختگان متحصن مؤسسه آرمان و پدیده که نزدیک به ۱ماه است در اعتراض به غارت سپرده‌های خود توسط این مؤسسه‌‌ها متعلق به سپاه پاسداران مقابل قوه قضاییه‌ دست به تحصن زده‌اند با برپایی تجمع شبانه در بلوار کشاورز شعار می‌دادند: «نصر من الله و فتح قریب چشماتو واکن ندهندت فریب».

مالباختگـان اعلام کرده‌اند که تا پس گرفتن سپرده‌های خود به تحصن شبانه روزی ادامه خواهند داد.

شعار مالباختگـان کفن پوش پدیده-اسلامو پله کردید مردمو ذله کردید

جمعه۲۱مهرماه۹۶ مالباختگان متحصن و کفن پوش مؤسسه مؤسسه پدیده که هفتمین روز تحصن خود را مقابل قوه قضاییه در تهران پشت سر گذاشتند در تجمع اعتراضی روزانه خود علیه کسانیکه با سوءاستفاده از نام اسلام به غارت و چپاول مردم مشغول هستند؛ شعار می‌دادند: «اسلامو پله کردید مردمو ذله کردید» و «مفت خوری‌های دولت توهین به شان ملت».

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment